Kurumsal

BİLİNMEYENİN PEŞİNDEN KOŞMAK CİDDİ BİR İŞTİR.

Hakkımızda

İzlenimlerin, görsellerin ve bilginin harmanlandığı bir kuruluş olan BoraArt bilmenin bir duraklama, öğrenmenin ise bir ilerleme olduğu fefsefesi ile sizlere en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Üretime dur demiyen, bilinmeyeni arayan, alışılmışın dışında düşünen, yaratan, gelişmelere öncülük etmeyi seven, yenilikleri ve arayışı elden bırakmayan BoraArt ekibi inandırıcı ve güven verici sesleniş biçimiyle, değerlerinizi en ilgi çekici hale getirecektir.

Yaptıracağınız tasarım yada görsel hakkında detaylı bilgi almak için info(at)boraart.net adresine yazılı yolla bir mail yada 0532 513 24 88 ofis numaramızdan direk bizimle irtibata geçmek için kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi info(at)boraart.net adresine gönderebilir yada boraart olarak skype üzerinden anlık konuşma yapmak için ekleyebilirsiniz.

Çalışma Şartları ve Sipariş

Brief için kısaca;
- Hazırlanacak görsel tasarım hakkında ön bilgi ve çalışmada kullanılacak doneler.
- Hazırlanacak olan görsel tasarımının termin süresi.
- Hazırlanmış olan çalışmanın size teslim edileceği formatlar

Kurumsal kimlik ve logo çalışmaları için;
- Kurumsal kimlik ve logo çalışmalarını 3 alternatifli şekilde hazırlamaktayım, yaptığım sunumun ardından seçilen logonun kurumsal uygulamaları ve matbu evraklarını baskı formatına uygun şekilde teslim etmekteyim.
- Sunum ardından gelecek olası revize ve düzenlemeler...
- Verdiğim tarihte çalışmayı teslim edemediğim taktirde tarafıma yapılan ödeme müşteriye tekrar iade edilir.
- Hazırlanan görsel çalışma onay aldığında çalışma dosyaları kalan %50 kısımlık ödeme yapıldıktan sonra teslim edilir.

Katalog, Dergi, İnsert, Broşür, Afiş, Cepli Dosya Çalışmaları;
- Katalog, Dergi İnsert Broşür çalışmaları kapak dosyası hariç olarak sayfa bazlı fiyatlandırılır.
-Afiş, Cepli Dosya çalışmaları, 1 ana ve 1 alternatif olmak üzere 2 adet tasarım ile sunum yapılır 2. çalışmadan sonraki hazırlanacak çalışmalar fiyata dahil edilir.
- Katalog, dergi, insert ve broşür çalışamalarında ürün fotoğraflarını sizin temin etmeniz gerekmektedir.
- Sizden teslim edilen fotoğrafların lisans durumu, boraart.net’i sorumlu tutmaz.
- Basıkılı işlerde verilen ölçüler dahilinde çalışma hazırlanır, matbaada oluşabilecek problemlerden sorumlu değilimdir.

Logo Tasarımı

Logo, kurumunuzu veya markanızı evrensel olarak simgeleyen çizgi ve resimlerle meydana getirilmiş işaretlerin ve işaret bütlüğünün tamamı olarak nitelenmektedir. Bir diğer anlatım ile logo ürün, marka, oluşum, yada bir kuruluş isminin akılda kalıcılığını sağlamak amacı ile sizi yada markanızı her alanda ve uygulamada temsil edecek akılda kalıcı resim ve yazıların oluşturduğu işaretlerin tamamıdır. Hazırlamakta olduğumuz logo tasarımları kurumun veya oluşumun etkinlik göstermiş olduğu sektörde diğer markalardan ayrışmasını sağlamak amacı ile global standartların tamamına uygun, kolay anlaşılabilen ve kullanılacak tüm alan ve uygulamalarda oluşabicek sorunları göz önünde bulundurarak özgün olarak tasarlamaktayız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurum ve Kurumsal Kimlik bir kurumun kendini sektörü ile ilgili hedef kitlesine tanımlamak için kurum ve kuruluş içerisinde ve dışarısında tanımlamış olduğu unsurların tamamına verilen isimdir. Bu unsurlar kurum ve kuruluşta çalışanların davranışlarından, kuruluşun iletişim biçimini, felsefesini ve vizyonununu oluşturur ayrıca kurum ve kuruluşa hazırlanmış olacak görsel standartlar ile desteklenir. Bu görsel standartların amaçladığı hedefler şunladır, söz konusu olan markanın kurumsal duruşunu ve imajını, hedef kitle ve kamu üzerinde prestijli algılanmayı, rakip kuruluşlara göre konum ve tanınırlığı ve algıyı kolaylaştırmayı hedefler. Kurumun etkinlik gösterdiği alanlarda ve konumlarda diğer kurum ve kuruluşlardan ayıracak öncülüğü ve farklılığını vurgulayacak bir kurumsal kimlik standartları çalışması, ilerleyen zamanlarıda göz önünde bulundurarak sağlam ve doğru bir yatırımı ifade eder.

Katalog Tasarım

Kurum, kuruluş yada markaya ait her hangi bir ürünün tanıtımı amacı ile kullanılan basılı evrakların topluluğudur. Katalog tanıtımdan ziyade kullanıcıyı veya son kullanıcıyı bilgilendirmek amaçlıda kullanılmaktadır, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı şekile göre bu durum çeşitlilik göstermektedir. Kullanılacak yere ve kullanıcya göre katalog görsel olarak uygunluk ve esneklik gösterebilmektedir.

Bir Kahve İçelim :)

SORUNUN DEĞİL ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLAN; AÇIK, NET VE GÜVENE DAYALI İŞ AHLAKINI UNUTMAYAN YENİ FİKİRLER ÜRETEN HAREKETLİ VE DİNAMİK... "BURADAYIZ"